Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej, sprzedażą okien zajmujemy się od 19 lat.  Doświadczenie w branży okiennej zdobywaliśmy początkowo w firmie Konsek, a od 2004 roku jako niezależna firma BO TECH świadcząca usługi przedstawicielskie dla firmy Konsek w zakresie doradztwa, sprzedaży oraz montażu stolarki PVC.
    
Sprzedajemy nie tylko stolarkę PVC i aluminium, ale również rolety i bramy garażowe. Współpracujemy ze znanymi producentami, mającymi ugruntowaną pozycję na rynku, dlatego oferujemy produkty markowe, posiadające wszelkie certyfikaty, aprobaty oraz spełniające wymogi w zakresie unijnych przepisów ogólnobudowlanych.
   
Dostarczyliśmy okna do klientów w Niemczech, Holandii, Norwegii, Irlandii . Zatrudniamy fachowców w zakresie obsługi klienta, doradztwa handlowego.
Posiadamy własną firmę montażową. Dbamy o to, by stale podnosić kwalifikacje i umiejętności. Stawiamy na dobry produkt w dobrej cenie, fachowy montaż oraz dobry kontakt z klientem.
   
 
Sprzedażą okien przez wiele lat zajmowaliœmy się w Żorach na ulicy Moniuszki 5, następnie W pasażu "Niebieska Galeria" na ul.Moniuszki 9. Obecnie zapraszamy do naszej własnej siedziby na ul. Moniuszki 24/2 - na tej samej ulicy w sąsiedztwie pomnika Stanisława Moniuszki, naprzeciwko sklepu Żabka.
Własność: Botech Tomasz Borowski
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2012